3 - 1
ACS Olimpic Cetate Râşnov - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2
Data: | Aprilie 10, 2021 / 17:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 3 - 1 |
Stadion: | Bucegi |
Oras: | Râşnov |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Trandafir Cristina Mariana - Bucureşti |
Asistent: | Barbulescu Marius - Bucureşti |
Asistent: | Florea Bianca - Ploieşti |
Delegat de joc: | Dan Vasile - Pucioasa |
Observator arbitri: | Szanto Lorant - Târgu Mureş |
Ultimele Meciuri ale ACS Olimpic Cetate Râşnov
Apr 20, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 4 - 1 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 2 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 0 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 4 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Dec 2, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | AF CS Viitorul Curiţa | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Nov 18, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 1 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 |
Ultimele Meciuri ale ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2
Apr 20, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS KSE Târgu Secuiesc | 0 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | |
Apr 12, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 2 - 1 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Apr 6, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ASC Ciucaş Tărlungeni | 0 - 2 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | |
Mar 29, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 0 - 2 | AF CS Viitorul Curiţa | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 4 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 1 - 2 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Mar 8, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 0 - 1 | ACS SR Municipal Braşov | |
Dec 2, 2023 14:00 | Liga 3 | ASC Ciucaş Tărlungeni | 0 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 0 - 1 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 |