2 - 0
CS Crişul Chişineu Criş - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Data: | Octombrie 27, 2020 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Crişul |
Oras: | Chişineu Criş |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pentek Laurentiu - Oradea |
Asistent: | Timar Ovidiu - Oradea |
Asistent: | Pascu Radu - Satu Mare |
Delegat de joc: | Micsa Dorin - Timişoara |
Observator arbitri: | Danciu Cosmin - Hunedoara |
Ultimele Meciuri ale CS Crişul Chişineu Criş
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CS Crişul Chişineu Criş | 0 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Diosig-Bihardiószeg | 1 - 3 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 2 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 4 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 2 - 0 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 3 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 6 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 5 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 1 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
Ultimele Meciuri ale CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Mar 22, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Avântul Periam | 2 - 0 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 2 | FC Bihor Oradea | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 0 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 3 | CS Şoimii Lipova | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Phoenix Buziaş | 1 - 1 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Nov 18, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 2 | CSC Peciu Nou | |
Nov 10, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Progresul Pecica | 2 - 1 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Nov 4, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 4 - 0 | CS Socodor | |
Oct 28, 2023 15:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 3 - 2 | ACS ACB | |
Oct 21, 2023 15:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 2 | CS Avântul Periam |