1 - 0
ACS ASU Politehnica Timișoara - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: | Martie 7, 2021 / 13:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Dan Păltinişanu |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Moroiță Andrei - Ploieşti |
Asistent: | Mihaila Alexandru - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Cantemir Constantin Mihai - Făgăraş |
Rezervă: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Delegat de joc: | Lolea Viorel - Reşiţa |
Observator arbitri: | Marc Vasile - Cluj-Napoca |
Ultimele Meciuri ale ACS ASU Politehnica Timișoara
May 30, 2021 13:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 6 - 0 | Asociaţia Athletic CS United Bihor | |
May 23, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 23, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | AFC Magura 2012 Bacău | 1 - 4 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 19, 2021 10:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 10 - 0 | Atletic Club Onix 2010 | |
May 17, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 2 | CS Mioveni | |
May 13, 2021 20:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | Fotbal Club Rapid | 1 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 9, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 1 - 2 | Dream Team Bucuresti | |
May 7, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | U Craiova 1948 SA | |
May 5, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | CSM Târgu Mureș | 4 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
Apr 30, 2021 15:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSM Alexandria | 1 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 0 | CS Concordia Chiajna | |
Feb 24, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 2, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 3 | CS Tunari | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | CS Mioveni | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 1 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Nov 4, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 5 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 2 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | |
Oct 21, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti |