0 - 0
ACS ASU Politehnica Timișoara - U Craiova 1948 SA
Data: | Noiembrie 7, 2020 / 12:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | Ştiinţa (Baza) |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Kovacs Szabolcs - Carei |
Asistent: | Soponar Răzvan Ionut - Baia Mare |
Asistent: | Cîmpeanu Petrică Ionut - Cluj-Napoca |
Rezervă: | Gornic Alexandru Dan - Arad |
Delegat de joc: | Sabou Daniel - Zalău |
Observator arbitri: | Comanescu Adrian - Râmnicu Vâlcea |
Ultimele Meciuri ale ACS ASU Politehnica Timișoara
May 30, 2021 13:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 6 - 0 | Asociaţia Athletic CS United Bihor | |
May 23, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 23, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | AFC Magura 2012 Bacău | 1 - 4 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 19, 2021 10:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 10 - 0 | Atletic Club Onix 2010 | |
May 17, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 2 | CS Mioveni | |
May 13, 2021 20:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | Fotbal Club Rapid | 1 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 9, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 1 - 2 | Dream Team Bucuresti | |
May 7, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | U Craiova 1948 SA | |
May 5, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | CSM Târgu Mureș | 4 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
Apr 30, 2021 15:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale U Craiova 1948 SA
Oct 4, 2023 14:30 | Cupa României Fotbal Feminin | U Craiova 1948 SA | 1 - 4 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Jun 1, 2023 20:30 | Baraj cupe europene | FC CFR 1907 Cluj SA | 1 - 0 | U Craiova 1948 SA | |
May 26, 2023 20:00 | Baraj cupe europene | U Craiova 1948 SA | 8 - 7 | SC FC Voluntari SA | |
May 19, 2023 20:00 | SuperLiga - Play-Out | AFC UTA Arad | 1 - 1 | U Craiova 1948 SA | |
May 14, 2023 18:15 | SuperLiga - Play-Out | U Craiova 1948 SA | 2 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
May 8, 2023 16:30 | SuperLiga - Play-Out | AFC Hermannstadt | 0 - 0 | U Craiova 1948 SA | |
Apr 28, 2023 20:30 | SuperLiga - Play-Out | U Craiova 1948 SA | 1 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 22, 2023 17:30 | SuperLiga - Play-Out | AFC Botoşani | 0 - 0 | U Craiova 1948 SA | |
Apr 14, 2023 18:00 | SuperLiga - Play-Out | U Craiova 1948 SA | 3 - 3 | SC FC Voluntari SA | |
Apr 8, 2023 17:30 | SuperLiga - Play-Out | AS FC Universitatea Cluj | 1 - 3 | U Craiova 1948 SA |