2 - 0
ACS Vediţa Coloneşti M.S. - ACS Olimpic Cetate Râşnov
Data: | Noiembrie 22, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Mircea Stan |
Oras: | Coloneşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Motan Mihai - Târgovişte |
Asistent: | Păunescu Adrian - Târgovişte |
Asistent: | Țuțuianu Cătălin - Bucureşti |
Delegat de joc: | Nicolescu Viorel - Videle |
Observator arbitri: | Ionescu Ion - Piteşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Vediţa Coloneşti M.S.
May 20, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Viitorul Dăeşti | 2 - 1 | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | |
May 13, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | 1 - 0 | CSM Alexandria | |
May 6, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CSM Slatina | 1 - 0 | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | |
May 3, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | 0 - 1 | ACS Viitorul Dăeşti | |
Apr 29, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSM Alexandria | 3 - 0 | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | 0 - 2 | CSM Slatina | |
Apr 15, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Viitorul Dăeşti | 2 - 1 | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | |
Apr 8, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | 0 - 3 | CSM Alexandria | |
Apr 1, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSM Slatina | 2 - 1 | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | |
Mar 26, 2022 15:00 | Liga 3 | ACS Vediţa Coloneşti M.S. | 0 - 0 | ACS Minerul Costeşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Olimpic Cetate Râşnov
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Dec 2, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | AF CS Viitorul Curiţa | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Nov 18, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 1 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Nov 10, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 2 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Nov 4, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 3 - 0 | ACS SR Municipal Braşov | |
Oct 28, 2023 15:00 | Liga 3 | ASC Ciucaş Tărlungeni | 0 - 4 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Oct 21, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS KSE Târgu Secuiesc | 0 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov |