0 - 2
CS Sportul Snagov SA - ASC Daco-Getica Bucureşti
Data: | Noiembrie 24, 2019 / 13:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 2 |
Stadion: | Ion Ţiriac (ex-Granitul) |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Trandafir Cristina Mariana - Bucureşti |
Asistent: | Făinaru Victor - Giurgiu |
Asistent: | Mindeart Valentin - Popeşti-Leordeni |
Rezervă: | Nanu Ionut Catalin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale CS Sportul Snagov SA
Nov 24, 2019 13:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 16, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Pro Team | 0 - 2 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 10, 2019 13:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 3, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 3 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 27, 2019 13:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 2 | AFC Farul Constanţa | |
Oct 19, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS FC Academica Clinceni | 12 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 6, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 12 - 2 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 29, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 5 | ACS Pro Team | |
Sep 22, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 15, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 1 - 5 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | FC Player București | |
Apr 6, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS CFR Constanţa | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 2 | CS Dinamo București | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Player București | 6 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 2 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 1 | CS CFR Constanţa | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 3 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 1 | ACS Kinder Constanţa - CS CC |