4 - 0
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - AFC Chindia Târgovişte
Data: | Noiembrie 9, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 0 |
Stadion: | Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) |
Oras: | Albota |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Robu Ovidiu - Chitila |
Asistent: | Bălțatu Mihai - Buftea |
Asistent: | Negru Ioan Alexandru - Buftea |
Rezervă: | Terteleac Ana Maria - Berceni |
Ultimele Meciuri ale ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică
Apr 30, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | 0 - 3 | CSM Slatina | |
Apr 16, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSS Slatina | 1 - 5 | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | |
Apr 2, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | 0 - 2 | ACS Unirea Bascov | |
Mar 26, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 3 - 3 | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | |
Mar 20, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Slatina | 2 - 1 | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | |
Nov 27, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | 4 - 0 | CSS Slatina | |
Nov 14, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Unirea Bascov | 2 - 1 | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | |
Nov 6, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | 5 - 0 | LPS Slatina | |
Oct 30, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | CSJ Ştiinţa U Craiova | 12 - 0 | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | |
Oct 23, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | 8 - 3 | LPS Slatina |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 21, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 1 | CSS Târgovişte | |
Apr 14, 2024 10:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 1 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 4 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 - 9 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 17, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 7 - 2 | AFC Chindia Târgovişte |