2 - 0
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Martie 30, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Baza Sportivă Liceu Nucet |
Oras: | Nucet |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Safta Mihai - Iordăcheanu |
Asistent: | Ciorescu Octavian - Ploieşti |
Asistent: | Răduță Gabriel - Ploieşti |
Rezervă: | Dicu Madalin - Bucov |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 12 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 4 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | Universitatea Craiova | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |