1 - 2
ACS Colţea 1920 Braşov - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Septembrie 22, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 2 |
Stadion: | Carpaţi (Corona) |
Oras: | Braşov |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Kovacs Tamas - Odorheiu Secuiesc |
Asistent: | Kopriva Biro Eniko - Carei |
Asistent: | Nagy Zalan - Miercurea Ciuc |
Rezervă: | Biro Botond - Miercurea Ciuc |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
Jun 3, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 8 | CSS Târgovişte | |
May 28, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 5 | CS Aerostar Bacău | |
May 22, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 8 - 0 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 1 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 5 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 5 - 2 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 4 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 14:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 7 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 23, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | AFC UTA Arad | 8 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | FC CFR 1907 Cluj SA |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Universitatea Craiova | 5 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 4 | SSU Politehnica Timișoara | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | AS FC Universitatea Cluj | 1 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov |