1 - 3
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Dinamo 1948 SA
Data: | Septembrie 8, 2018 / 18:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 3 |
Stadion: | Electroaparataj |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Robu Ovidiu - Chitila |
Asistent: | Palcau Alexandru - Bucureşti |
Asistent: | Ivanov Roxana - Giurgiu |
Rezervă: | Spinu Marius - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 9 - 1 | CSM Alexandria | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 6 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 5 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | FC Player București | 10 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 2 | CSM Ploieşti |
Ultimele Meciuri ale SC Dinamo 1948 SA
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 3 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC FC Voluntari SA | 2 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 31, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 0 - 4 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Concordia Chiajna | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 17, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACSM Politehnica Iaşi | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 6 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 5 | ACS Petrolul 52 |