8 - 0
AFC Astra - ACS Pro Team
Data: | August 22, 2018 / 18:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 8 - 0 |
Stadion: | Prahova |
Oras: | Ploieşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Drugea Catalin Gheorghe - Buzău |
Asistent: | Sava Andreea Nicoleta - Mărăcineni |
Asistent: | Triscas Roxana - Buzău |
Rezervă: | Niță Ovidiu - Buzău |
Ultimele Meciuri ale AFC Astra
Apr 30, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Astra | 3 - 1 | AFC 1919 Dacia Unirea Brăila | |
Apr 17, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 1 - 2 | AFC Astra | |
Apr 9, 2022 11:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Astra | 4 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 3, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Petrolul 52 | 6 - 0 | AFC Astra | |
Mar 26, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 5 | AFC Astra | |
Mar 19, 2022 15:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC 1919 Dacia Unirea Brăila | 2 - 2 | AFC Astra | |
Nov 27, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Astra | 1 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Nov 20, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 3 - 1 | AFC Astra | |
Nov 13, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Astra | 1 - 0 | ACS Petrolul 52 | |
Nov 6, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Astra | 1 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Pro Team
May 1, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 0 | ACS Pro Team | |
Apr 17, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 9, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 4 | ACS Pro Team | |
Apr 3, 2022 16:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 27, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 6 | AFC Unirea Constanţa | |
Mar 20, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 27, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 0 | ACS Pro Team | |
Nov 20, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 2 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 14, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS Pro Team | |
Nov 6, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 0 | ACS Pro Team |