0 - 0
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Luceafărul Oradea
Data: | August 19, 2018 / 18:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | Dan Păltinişanu |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Peşu Ionela Alina - Craiova |
Asistent: | Udrea Ramona Doriana - Târgu Jiu |
Asistent: | Mihoc Alina - Arad |
Rezervă: | Gornic Alexandru Dan - Arad |
Delegat de joc: | Biriş Teodor - Hunedoara |
Observator arbitri: | Marc Vasile - Cluj-Napoca |
Ultimele Meciuri ale ACS ASU Politehnica Timișoara
May 30, 2021 13:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 6 - 0 | Asociaţia Athletic CS United Bihor | |
May 23, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 23, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | AFC Magura 2012 Bacău | 1 - 4 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 19, 2021 10:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 10 - 0 | Atletic Club Onix 2010 | |
May 17, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 2 | CS Mioveni | |
May 13, 2021 20:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | Fotbal Club Rapid | 1 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 9, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 1 - 2 | Dream Team Bucuresti | |
May 7, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | U Craiova 1948 SA | |
May 5, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | CSM Târgu Mureș | 4 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
Apr 30, 2021 15:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale CS Luceafărul Oradea
Aug 17, 2022 17:30 | Cupa României | CS Luceafărul Oradea | 2 - 9 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 28, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 3 - 3 | FC CFR 1907 Cluj SA 2 | |
May 21, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Progresul Şomcuta Mare | 5 - 1 | CS Luceafărul Oradea | |
May 14, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 1 - 1 | CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei | |
May 7, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Satu Mare | 6 - 1 | CS Luceafărul Oradea | |
May 4, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 0 - 10 | SCM Zalău | |
Apr 30, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | FC CFR 1907 Cluj SA 2 | 7 - 0 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 0 - 1 | CS Progresul Şomcuta Mare | |
Apr 16, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei | 3 - 0 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 9, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 1 - 10 | CSM Satu Mare |