1 - 4
AS FC Interstar Sibiu - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Data: | Mai 6, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 4 |
Stadion: | Mecanica |
Oras: | Sibiu |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lăstun Mihail Sebastian - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Costache Marian Silviu - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Dorobantu Ovidiu - Olanu |
Rezervă: | Colta Nicolae Alin - Râmnicu Vâlcea |
Ultimele Meciuri ale AS FC Interstar Sibiu
Mar 24, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AS FC Interstar Sibiu | 0 - 5 | CS Mioveni | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Hermannstadt | 8 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSC 1599 Şelimbăr | 4 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AS FC Interstar Sibiu | 2 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Mioveni | 5 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | SCM Râmnicu Vâlcea | 4 - 3 | AS FC Interstar Sibiu | |
Oct 22, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | AS FC Interstar Sibiu | 4 - 2 | ACS Alma Sibiu | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CSC 1599 Şelimbăr | 6 - 3 | AS FC Interstar Sibiu | |
Oct 15, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSC 1599 Şelimbăr | 3 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Oct 8, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | AS FC Interstar Sibiu | 10 - 0 | AFC Oltenia Râmnicu Vâlcea |
Ultimele Meciuri ale ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 7 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 5 - 3 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 4 - 0 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AS FC Universitatea Cluj | 2 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 1 - 7 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 1 - 2 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 2 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA |