ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
7
 

Cupa României - Meciurile Etapei 2

Aug 11, 2021 17:30 CS Viitorul Dăeşti 0 - 1 ACS Vediţa Coloneşti M.S. Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Cârcea 0 - 3 ACSO Filiaşi Info
Aug 11, 2021 17:30 ACS FC Avrig 2 - 7 Fotbal Club Braşov Info
Aug 11, 2021 17:30 ACS Kids Tâmpa Braşov 7 - 8 ACS SR Municipal Braşov Info
Aug 11, 2021 17:30 CSM Jiul Petroşani 6 - 1 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Hunedoara 5 - 3 CSM Deva Info
Aug 11, 2021 17:30 ACS Progresul Ezeriş 2 - 1 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Info
Aug 11, 2021 17:30 CSC Dumbrăviţa 0 - 1 CS Şoimii Lipova Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Avântul Periam 2 - 1 ACS Progresul Pecica Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Lotus Băile Felix 0 - 1 CS Crişul Chişineu Criş Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Foresta Tileagd 0 - 5 Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 Info
Aug 11, 2021 17:30 CSM Satu Mare 0 - 2 CS Minaur Baia Mare Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Progresul Şomcuta Mare 2 - 3 CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei 0 - 1 SCM Zalău Info
Aug 11, 2021 17:30 ACS Sportul Beclean 1 - 3 FC Unirea Dej Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 3 - 2 ACS Sticla Arieşul Turda Info
Aug 11, 2021 17:30 AS Voinţa Stremţ 1 - 0 ACS Industria Galda Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Metalurgistul Cugir 1 - 2 Clubul Sportiv Comunal 1599 Şelimbăr Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Unirea Ungheni 2018 4 - 2 CSM Avântul Reghin Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Dante Botoşani 3 - 1 ACS Foresta Suceava Info
Aug 11, 2021 17:30 ACS Şomuz Fălticeni 3 - 0 CSM Bucovina Rădăuţi Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Ştiinţa Miroslava 10 - 9 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Sporting Juniorul Vaslui 1 - 2 ACS Huşana Huşi Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Sporting Lieşti 0 - 4 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi Info
Aug 11, 2021 17:30 AFCS Viitorul Curiţa 0 - 4 AFC Odorheiu Secuiesc Info
Aug 11, 2021 17:30 ACS Inizio Focşani 0 - 2 CSM Focşani 2007 Info
Aug 11, 2021 17:30 ACS Recolta Gheorghe Doja 1 - 0 CS Viitorul Ianca Info
Aug 11, 2021 17:30 AFC Metalul Buzău 2 - 0 CSM Râmnicu Sărat Info
Aug 11, 2021 17:30 CS Năvodari 3 - 0 CSA Axiopolis Sport Cernavodă Info
Aug 11, 2021 17:30 AFC Dunărea Ciocăneşti 3 - 5 AS FC Agricola Borcea Info
Aug 11, 2021 17:30 SC Popeşti-Leordeni 4 - 3 CS Afumaţi Info
Aug 11, 2021 17:30 AFC Asalt Bucureşti 1 - 7 CS Tunari Info
Aug 11, 2021 17:30 CSM Alexandria 1 - 3 CS Sporting Roşiori 2008 Info
Aug 11, 2021 17:30 CSO Plopeni 4 - 1 CS Blejoi Info
Aug 11, 2021 17:30 CSM Flacăra Moreni 0 - 2 AS FC Pucioasa Info
Aug 11, 2021 17:30 ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea 1 - 2 ACS Unirea Bascov Info
Aug 18, 2021 17:00 AFC Progresul 1944 Spartac 2 - 1 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Info
Aug 18, 2021 17:30 ACS Pescăruşul Sarichioi Junior 0 - 2 AFC 1919 Dacia Unirea Brăila Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend