ETAPE
 
1
2
 

Campionatul U15 Național - Meciurile Etapei 1

May 26, 2024 16:00 ACS Young Steaua Alexandria 3 - 1 ACS Pro Giurgiu Info
May 26, 2024 16:00 Asociatia Clubul Sportiv Petrosport Ploiesti 2 - 4 CS Voința Domnești Info
May 26, 2024 16:00 SCM Ramnicu Valcea 5 - 3 CSM Targul Jiu Info
May 26, 2024 16:00 CSM Resita 1 - 0 AS Sport Kids Drobeta Tr. Severin Info
May 26, 2024 16:00 CS Corvinul 1921 Hunedoara 1 - 2 Asociatia Club Sportiv Star Pro Optium Info
May 26, 2024 16:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 5 - 6 CSM Fagaras Info
May 26, 2024 16:00 Grup Scolar Agricol Nucet 1 - 3 LPS Viitorul Pitesti Info
May 26, 2024 16:00 ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş 4 - 0 AS FC Interstar Sibiu Info
May 26, 2024 16:00 ACS Transilvania Bistrița 1 - 2 CS Sporting Cluj Napoca Info
May 26, 2024 16:00 CS Viitorul Zalau 0 - 3 FC Bihor Oradea Info
May 26, 2024 16:00 CS Academia Partium 9 - 0 CS Plimob Sighetu Marmatiei Info
May 26, 2024 16:00 FCV Farul Constanta SA 4 - 1 AFC Dunarea 2005 Calarasi Info
May 26, 2024 16:00 AFC Unirea 04 Slobozia 3 - 0 AFC 1919 Dacia Unirea Braila Info
May 26, 2024 16:00 LPS Focsani 4 - 1 CSM Ramnicu Sarat Info
May 26, 2024 16:00 ACSM Ceahlăul Piatra Neamț 1 - 3 ACS Atletico Junior Bacau Info
May 26, 2024 16:00 LPS Vaslui 0 - 1 ACS Academia DIDI Iasi Info
May 26, 2024 16:00 LPS Suceava 10 - 0 ACS Artys Botosani Info
May 26, 2024 17:00 CS Academia de Fotbal Gica Popescu 2 - 3 CSM Slatina Info
May 26, 2024 18:00 ACS Scoala de Fotbal Otelul Galati 3 - 0 ACSM Delta Aegysus Info
May 26, 2024 18:00 CSC Dumbrăvița 0 - 6 ACS Viitorul Arad Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
* Echipele care nu au adversare în acest Tur Eliminatoriu vor fi calificate direct. Aceste sunt : SC FCSB Academy.
* Cele 21 de echipe (20 echipe calificate prin jocuri plus 1 echipă calificată direct) în conformitate cu regulamentul competiției, vor intra în procedura de tragere la sorți respectându-se criteriul geografic pentru un tur intermediar.