ETAPE
 
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga a 2-a - Meciurile Etapei 11

Oct 7, 2017 11:00 AFC Chindia Târgovişte 1 - 0 CS Sportul Snagov SA Info
Oct 7, 2017 11:00 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 0 - 2 ACS ASU Politehnica Timișoara Info
Oct 7, 2017 11:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi 6 - 0 CS Ştiinţa Miroslava Info
Oct 7, 2017 11:00 CS Afumaţi 3 - 0 ACS Foresta Suceava Info
Oct 7, 2017 11:00 CS Baloteşti 2 - 2 CS Luceafărul Oradea Info
Oct 7, 2017 11:00 FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 1 Fotbal Club Argeş Info
Oct 7, 2017 11:00 ACS FC Academica Clinceni 2 - 1 ACS Dacia Unirea Brăila Info
Oct 7, 2017 15:00 AFC Hermannstadt 2 - 0 AFC Ripensia Timișoara Info
Oct 8, 2017 15:30 AFC UTA Arad 2 - 2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Oct 9, 2017 17:30 CS Mioveni 2 - 1 AFC ASA 2013 Târgu Mureş Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
* CS Olimpia 2010 Satu Mare a fost sancţionată cu opt puncte penalizare prin deciziile Comisiei de Disciplină şi Etică din 29.11.2017 şi 06.12.2017
Clasament Etapa 11

Clasament Etapa 21

Clasament Etapa 11

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AFC Hermannstadt 11 9 1 1 19-5 14 28
2. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 11 8 1 2 23-10 13 25
3. AFC Chindia Târgovişte 11 6 3 2 25-6 19 21
4. ACS FC Academica Clinceni 11 6 3 2 19-14 5 21
5. CS Mioveni 11 6 2 3 20-13 7 20
6. AFC ASA 2013 Târgu Mureş 11 5 3 3 20-16 4 18
7. AFC Ripensia Timișoara 11 5 2 4 31-13 18 17
8. Fotbal Club Argeş 11 4 4 3 14-9 5 16
9. ACS ASU Politehnica Timișoara 11 5 1 5 14-15 -1 16
10. CS Sportul Snagov SA 11 4 3 4 8-7 1 15
11. CS Afumaţi 11 4 3 4 10-10 0 15
12. ACS Dacia Unirea Brăila 11 4 2 5 28-22 6 14
13. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 11 3 4 4 18-17 1 13
14. FC Metaloglobus Bucureşti 11 3 3 5 14-14 0 12
15. AFC UTA Arad 11 2 5 4 9-11 -2 11
16. CS Ştiinţa Miroslava 11 2 2 7 12-36 -24 8
17. CS Luceafărul Oradea 11 1 4 6 14-21 -7 7
18. CS Baloteşti 11 1 4 6 11-18 -7 7
19. ACS Foresta Suceava 11 2 1 8 6-48 -42 7
20. CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 11 4 1 6 7-17 -10 5
Soluţie implementată de Tremend