ETAPE
 
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga a 2-a - Meciurile Etapei 10

Sep 28, 2017 18:00 AFC ASA 2013 Târgu Mureş 1 - 1 ACS FC Academica Clinceni Info
Sep 30, 2017 11:00 CS Sportul Snagov SA 0 - 0 AFC UTA Arad Info
Sep 30, 2017 11:00 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 1 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare Info
Sep 30, 2017 11:00 CS Ştiinţa Miroslava 0 - 0 CS Afumaţi Info
Sep 30, 2017 11:00 ACS Foresta Suceava 2 - 1 CS Baloteşti Info
Sep 30, 2017 11:00 CS Luceafărul Oradea 0 - 0 AFC Hermannstadt Info
Sep 30, 2017 11:00 AFC Ripensia Timișoara 0 - 1 CS Mioveni Info
Sep 30, 2017 11:00 ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 1 FC Metaloglobus Bucureşti Info
Sep 30, 2017 11:00 Fotbal Club Argeş 0 - 0 AFC Chindia Târgovişte Info
Sep 30, 2017 16:00 ACS ASU Politehnica Timișoara 0 - 1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
* CS Olimpia 2010 Satu Mare a fost sancţionată cu opt puncte penalizare prin deciziile Comisiei de Disciplină şi Etică din 29.11.2017 şi 06.12.2017
Clasament Etapa 10

Clasament Etapa 21

Clasament Etapa 10

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AFC Hermannstadt 10 8 1 1 17-5 12 25
2. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 10 7 1 2 17-10 7 22
3. AFC Chindia Târgovişte 10 5 3 2 24-6 18 18
4. AFC ASA 2013 Târgu Mureş 10 5 3 2 19-14 5 18
5. ACS FC Academica Clinceni 10 5 3 2 17-13 4 18
6. AFC Ripensia Timișoara 10 5 2 3 31-11 20 17
7. CS Mioveni 10 5 2 3 18-12 6 17
8. Fotbal Club Argeş 10 4 3 3 13-8 5 15
9. CS Sportul Snagov SA 10 4 3 3 8-6 2 15
10. ACS Dacia Unirea Brăila 10 4 2 4 27-20 7 14
11. ACS ASU Politehnica Timișoara 10 4 1 5 12-15 -3 13
12. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 10 3 3 4 16-15 1 12
13. CS Afumaţi 10 3 3 4 7-10 -3 12
14. FC Metaloglobus Bucureşti 10 3 2 5 13-13 0 11
15. AFC UTA Arad 10 2 4 4 7-9 -2 10
16. CS Ştiinţa Miroslava 10 2 2 6 12-30 -18 8
17. ACS Foresta Suceava 10 2 1 7 6-45 -39 7
18. CS Luceafărul Oradea 10 1 3 6 12-19 -7 6
19. CS Baloteşti 10 1 3 6 9-16 -7 6
20. CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 10 4 1 5 7-15 -8 5
Soluţie implementată de Tremend