0 - 1
ACS Olimpic Cetate Râşnov - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: | Septembrie 11, 2019 / 16:30 |
Competitia: | Cupa României |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 1 |
Prelungiri: | 0 - 1 |
Stadion: | Bucegi |
Oras: | Râşnov |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Olaru Constantin Alin - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Pucheanu Florin - Ulmi |
Asistent: | Marin Nicusor - Suseni |
Delegat de joc: | Crângaşu Decu - Ploieşti |
Observator arbitri: | Negoescu Ion - Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale ACS Olimpic Cetate Râşnov
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Dec 2, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | AF CS Viitorul Curiţa | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Nov 18, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 1 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Nov 10, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 2 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Nov 4, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 3 - 0 | ACS SR Municipal Braşov | |
Oct 28, 2023 15:00 | Liga 3 | ASC Ciucaş Tărlungeni | 0 - 4 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Oct 21, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS KSE Târgu Secuiesc | 0 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 1 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 10, 2024 12:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 2, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 26, 2024 17:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 1, 2023 14:30 | Liga 2 | Gloria Buzău | 0 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 0 | CSM Slatina | |
Nov 13, 2023 17:30 | Liga 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 5, 2023 12:30 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 2 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | CSM Alexandria | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Oct 21, 2023 11:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 0 | FC Unirea Dej |