1 - 2
ACS Olimpic Cetate Râşnov - CSM Flacăra Moreni
Data: | Martie 7, 2020 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 2 |
Stadion: | Bucegi |
Oras: | Râşnov |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Spinu Marius - Bucureşti |
Asistent: | Ciocan Cosmin - Turnu Măgurele |
Asistent: | Murariu Alexandru - Bucureşti |
Delegat de joc: | Popescu Catalin Eugen - Ploieşti |
Observator arbitri: | Stănescu Florin - Dragomireşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Olimpic Cetate Râşnov
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 2 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 0 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 4 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Dec 2, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | AF CS Viitorul Curiţa | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Nov 18, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 1 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Nov 10, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 2 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov |
Ultimele Meciuri ale CSM Flacăra Moreni
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Flacăra Moreni | 3 - 0 | CS Păuleşti | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AS FC Pucioasa | 2 - 0 | CSM Flacăra Moreni | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Flacăra Moreni | 0 - 2 | CSO Tricolorul Breaza | |
Mar 22, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Dinamo Bucureşti | 1 - 0 | CSM Flacăra Moreni | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | CSM Flacăra Moreni | 2 - 2 | CSO Tricolorul Breaza | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | CSM Flacăra Moreni | 1 - 1 | CS Păuleşti | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | SC Popeşti-Leordeni | 1 - 0 | CSM Flacăra Moreni | |
Nov 25, 2023 14:00 | Liga 3 | CSM Flacăra Moreni | 1 - 0 | ACS Aro Muscelul C-Lung Muscel | |
Nov 18, 2023 14:00 | Liga 3 | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 0 - 2 | CSM Flacăra Moreni | |
Nov 11, 2023 14:00 | Liga 3 | CSM Flacăra Moreni | 1 - 1 | CSO Plopeni |