2 - 0
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Data: | Noiembrie 30, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Central-Unirea |
Oras: | Nucet |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Niță Ovidiu - Buzău |
Asistent: | Alexandru Eugen Petre - Buzău |
Asistent: | Vasile Alexandru - Buzău |
Rezervă: | Naum Alexandru - Buzău |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 10 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Oct 22, 2023 13:00 | Campionatul Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 5 - 7 | CSS Târgovişte | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 0 | ACS Juniorul 2014 |
Ultimele Meciuri ale ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Farul Constanţa | 7 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 1 | SC FC Voluntari SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | SC Dinamo 1948 SA | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Petrolul 52 | 0 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 2 | ACSM Politehnica Iaşi |