17 - 2
Fotbal Club Rapid 1923 SA - ACS Petrosport Ploiesti
Data: | Octombrie 27, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 17 - 2 |
Stadion: | Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi) |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Coscai Sebastian - Giurgiu |
Asistent: | Făinaru Victor - Giurgiu |
Asistent: | Mindeart Valentin - Popeşti-Leordeni |
Rezervă: | Roșca Lucian - Giurgiu |
Ultimele Meciuri ale Fotbal Club Rapid 1923 SA
Mar 23, 2024 14:00 | Liga Elitelor U15 Play-Off | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 1 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 23, 2024 10:00 | Liga Elitelor U14 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 2 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga Elitelor U15 Play-Off | ACS Sport Team Bucureşti | 2 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U14 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 3 - 2 | ACS Kinder Constanţa - CS CC | |
Mar 10, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 2, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | CS Mioveni | 0 - 7 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Feb 24, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 8 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 9, 2023 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | CS Concordia Chiajna | 0 - 10 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U15 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA |
Ultimele Meciuri ale ACS Petrosport Ploiesti
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 4 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 10 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Petrosport Ploiesti | 1 - 0 | ACS Juniorul 2014 | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 18, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | CS Tunari | 3 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Petrosport Ploiesti | 1 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti |