13 - 0
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Octombrie 6, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 13 - 0 |
Stadion: | Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi) |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ion Alexandru George - Bucureşti |
Asistent: | Oancea Sergiu Ciprian - Bucureşti |
Asistent: | Mazga Ilinca - Bucureşti |
Rezervă: | Oancea Stănică Theodor - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Fotbal Club Rapid 1923 SA
Mar 23, 2024 14:00 | Liga Elitelor U15 Play-Off | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 1 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 23, 2024 10:00 | Liga Elitelor U14 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 2 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga Elitelor U15 Play-Off | ACS Sport Team Bucureşti | 2 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U14 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 3 - 2 | ACS Kinder Constanţa - CS CC | |
Mar 10, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 2, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | CS Mioveni | 0 - 7 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Feb 24, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 8 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 9, 2023 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | CS Concordia Chiajna | 0 - 10 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Elitelor U15 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U15 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |