3 - 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Sportul Snagov SA
Data: | Mai 8, 2019 / 10:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 13 |
Stadion: | Complexul MTS |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Georgescu Cezar - Bucureşti |
Asistent: | Marin Razvan Stefan - Bucureşti |
Asistent: | Mazga Ilinca - Bucureşti |
Rezervă: | Voicu Adrian - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
Ultimele Meciuri ale CS Sportul Snagov SA
Nov 24, 2019 13:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 16, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Pro Team | 0 - 2 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 10, 2019 13:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 3, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 3 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 27, 2019 13:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 2 | AFC Farul Constanţa | |
Oct 19, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS FC Academica Clinceni | 12 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 6, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 12 - 2 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 29, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 5 | ACS Pro Team | |
Sep 22, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 15, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 1 - 5 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |