1 - 1
AFC Unirea 1924 - CS Crişul Chişineu Criş
Data: | Noiembrie 29, 2018 / 14:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 1 - 1 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Cetate |
Oras: | Alba Iulia |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lăstun Mihail Sebastian - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Todea Anghel - Cluj-Napoca |
Asistent: | Nasc Iosif Adrian - Câmpia Turzii |
Delegat de joc: | Ştefan Marius Claudiu - Orăştie |
Observator arbitri: | Monea Dan - Aiud |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea 1924
Aug 20, 2022 17:30 | Cupa României | AFC Unirea 1924 | 1 - 3 | CS Ocna Mureş | |
May 28, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Unirea 1924 | 3 - 3 | CS Sănătatea Servicii Publice | |
May 20, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Avântul Reghin | 1 - 1 | AFC Unirea 1924 | |
May 14, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Unirea 1924 | 1 - 0 | CS Ocna Mureş | |
May 6, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sticla Arieşul Turda | 1 - 4 | AFC Unirea 1924 | |
May 3, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Unirea 1924 | 2 - 1 | CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud | |
Apr 30, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Sănătatea Servicii Publice | 6 - 0 | AFC Unirea 1924 | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Unirea 1924 | 3 - 3 | CSM Avântul Reghin | |
Apr 16, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Ocna Mureş | 3 - 1 | AFC Unirea 1924 | |
Apr 9, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Unirea 1924 | 3 - 2 | ACS Sticla Arieşul Turda |
Ultimele Meciuri ale CS Crişul Chişineu Criş
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CS Crişul Chişineu Criş | 0 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Diosig-Bihardiószeg | 1 - 3 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 2 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 4 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 2 - 0 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 3 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 6 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 5 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 1 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |