2 - 1
ACS Sportul Chiscani - CSA Axiopolis Sport Cernavodă
Data: | Aprilie 20, 2019 / 17:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 1 - 1 |
Final: | 2 - 1 |
Stadion: | Sportul |
Oras: | Chiscani |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lungu Valentin - Iaşi |
Asistent: | Condurache Adrian - Paşcani |
Asistent: | Iftime Alexandru - Buftea |
Delegat de joc: | Ticlea Daniel - Buzău |
Observator arbitri: | Simonis Andrei - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Sportul Chiscani
Aug 17, 2022 17:30 | Cupa României | ACS Sportul Chiscani | 1 - 5 | CS Viitorul Ianca | |
May 28, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sportul Chiscani | 1 - 3 | CSM Râmnicu Sărat | |
May 21, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Făurei | 1 - 0 | ACS Sportul Chiscani | |
May 14, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sportul Chiscani | 1 - 2 | CS Viitorul Ianca | |
May 7, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Dinamo Bacău | 6 - 2 | ACS Sportul Chiscani | |
May 4, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sportul Chiscani | 0 - 2 | CS Sporting Lieşti | |
Apr 29, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Râmnicu Sărat | 0 - 1 | ACS Sportul Chiscani | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sportul Chiscani | 3 - 1 | CS Făurei | |
Apr 16, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Viitorul Ianca | 4 - 5 | ACS Sportul Chiscani | |
Apr 9, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sportul Chiscani | 1 - 2 | AFC Dinamo Bacău |
Ultimele Meciuri ale CSA Axiopolis Sport Cernavodă
Aug 11, 2021 17:30 | Cupa României | CS Năvodari | 3 - 0 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Apr 30, 2021 15:00 | Liga 3 | CS Gloria Albeşti | 4 - 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Apr 24, 2021 14:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 0 - 1 | SC Popeşti-Leordeni | |
Apr 21, 2021 17:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 4 - 2 | ACSM Olteniţa | |
Apr 17, 2021 15:00 | Liga 3 | ACS Înainte Modelu | 1 - 2 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Apr 3, 2021 14:00 | Liga 3 | Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 | 1 - 1 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Mar 27, 2021 15:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 1 - 3 | CS Afumaţi | |
Mar 20, 2021 15:00 | Liga 3 | AS FC Agricola Borcea | 2 - 4 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Mar 13, 2021 15:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 2 - 2 | ACS Recolta Gheorghe Doja | |
Nov 14, 2020 14:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 0 - 0 | ACS Mostiştea Ulmu |