Acasa
FRF
Futsal
Feminin
SuperLiga - Play-Off
SuperLiga - Play-Out
SuperLiga - Sezon Regular
Baraj Liga 1
Baraj cupe europene
Cupa României
Super Cupa României
Liga 2
Liga 2 - Play-Off Promovare
Liga 2 - Play-Out
Baraj Liga 2
Liga 3
Liga 3 - Play-Off
Liga 3 - Play-Out
Baraj Liga 3
Cupa Regiunilor
Liga de Tineret
Cupa de Tineret
Supercupa Liga de Tineret
Liga Elitelor U19
Liga Elitelor U17
Cupa - Elitelor U17
Supercupa Liga Elitelor U17
Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U16 Play-Off
Liga Elitelor U16 Play-Out
Cupa - Elitelor U16
Supercupa Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U15 Play-Off
Liga Elitelor U15 Play-Out
Cupa - Elitelor U15
Supercupa Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U14
Campionatul Național U19
Naţional U19 Play-Off
Naţional U19 Play-Out
Cupa - Național U19
Campionatul Național U17
Naţional U17 Play-Off
Naţional U17 Play-Out
Cupa - Național U17
Campionatul U19 Județean
Campionatul U17 Județean
Juniori U13
Interliga de Iarnă
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
Calendar Competitii
Legaturi utile
Comisia Centrala a Arbitrilor
Scoala Federala de Antrenori
Liga Profesionista de Fotbal
Acasa
•
Cupa României
• Faza a IV-a
Sezon
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
Faza I
Faza a II-a
Faza a III-a
Faza a IV-a
Faza a V-a
16-imi
8 - imi
Sferturi
Semifinale
Finala
Cupa României - Faza a IV-a
Aug 25, 2009 17:30
CS Panciu (VN)
-
FC Municipal Bacău
Aug 25, 2009 17:30
CS FC Zalău
-
FC Silvania
Aug 25, 2009 17:30
CS Sănătatea Servicii Publice
-
SC Universitatea Cluj SA (CJ)
Aug 25, 2009 17:30
AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2
-
FC Baia Mare
Aug 25, 2009 17:30
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
-
ACS Fortuna Covaci
Aug 25, 2009 17:30
CS Zlatna (AB)
-
CS MUREŞUL Deva (HD)
Aug 25, 2009 17:30
CS Minerul Mehedinti Valea Copcii
-
CS Minerul Lupeni
Aug 25, 2009 17:30
CS Triumf Bârca
-
CS Gaz Metan CFR Craiova
Aug 25, 2009 17:30
CS Electrosid Titu
-
FC Argeş (AG)
Aug 25, 2009 17:30
CS PETROLUL Videle
-
CS Mioveni
Aug 25, 2009 17:30
CS Chimia Brazi (PH)
-
FC Petrolul SA (PH)
Aug 25, 2009 17:30
FC Râşnov
-
CS Tricolorul Breaza
Aug 25, 2009 17:30
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B)
-
FC DUNĂREA Giurgiu
Aug 25, 2009 17:30
-
CS Otopeni (IF)
Aug 25, 2009 17:30
ACS Dacia Unirea Brăila
-
FCM Dunărea Galaţi
Aug 25, 2009 17:30
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT)
-
FC Cetatea Suceava
Aug 25, 2009 17:30
ACS Foresta Suceava
-
AS FC Botoşani (BT)
Aug 25, 2009 20:30
CS Gloria CTP Arad (AR)
-
FC UTA Arad
Aug 26, 2009 17:30
ACS Victoria Brăneşti
-
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA
Aug 26, 2009 17:30
SC Fotbal Club FCSB SA 2
-
FC Snagov
Aug 26, 2009 17:30
FC Dinamo 1948 SA (B)
-
CS Concordia Chiajna
Aug 26, 2009 17:30
CS Jiul Petroşani (HD)
-
FC Drobeta Turnu Severin
Aug 26, 2009 17:30
SC FC Viitorul Constanţa SA
-
FC Delta Tulcea (TL)
Aug 26, 2009 17:30
FC Ariesul Turda (CJ)
-
FCM Târgu Mureş
Aug 26, 2009 17:30
CSM Râmnicu Sărat
-
FC Gloria Buzău (BZ)
Sep 1, 2009 16:30
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
-
CSM Râmnicu Vâlcea (VL)
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
*