ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga a 3-a - Meciurile Etapei 5

Sep 26, 2014 17:00 CS FC Zagon (CV) 1 - 2 CS Stiinta Miroslava (IS) Info
Sep 26, 2014 17:00 CS Aerostar Bacău (BC) 0 - 0 CS Sporting Liesti (GL) Info
Sep 26, 2014 17:00 FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) 6 - 0 CS FC Papauti (CV) Info
Sep 27, 2014 17:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) 1 - 1 ACS Bucovina Radauti (SV) Info
Sep 27, 2014 17:00 ACS Sporting Suceava - echipa retrasa ACS Bucovina Pojorata (SV) Info
Sep 27, 2014 17:00 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 1 SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt Info
Sep 27, 2014 17:00 SCM Petrotub Roman (NT) 1 - 0 CSM Paşcani (IS) Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 5

Clasament Etapa 5

Clasament Etapa 5

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) 5 4 0 1 14-4 10 12
2. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 5 4 0 1 14-5 9 12
3. SCM Petrotub Roman (NT) 5 4 0 1 11-3 8 12
4. CS Stiinta Miroslava (IS) 5 4 0 1 7-3 4 12
5. ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) 5 3 1 1 7-2 5 10
6. ACS Bucovina Pojorata (SV) 4 2 2 0 10-6 4 8
7. CS FC Zagon (CV) 4 2 0 2 4-3 1 6
8. CSM Paşcani (IS) 5 1 2 2 7-7 0 5
9. CS Aerostar Bacău (BC) 5 1 1 3 1-7 -6 4
10. ACS Bucovina Radauti (SV) 4 0 2 2 4-11 -7 2
11. CS Sporting Liesti (GL) 4 0 1 3 3-7 -4 1
12. SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt 5 0 1 4 3-8 -5 1
13. CS FC Papauti (CV) 4 0 0 4 0-19 -19 0

Clasament Playoff Etapa 5

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. ACS Bucovina Pojorata (SV) 2 2 0 0 6-2 4 6
2. FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) 1 1 0 0 1-0 1 3
3. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 0 0 1 2-3 -1 0
4. CS Stiinta Miroslava (IS) 1 0 0 1 0-1 -1 0
5. SCM Petrotub Roman (NT) 1 0 0 1 0-3 -3 0

Clasament Playout Etapa 5

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CSM Paşcani (IS) 2 1 1 0 4-2 2 4
2. CS FC Zagon (CV) 1 1 0 0 2-0 2 3
3. CS Sporting Liesti (GL) 1 0 1 0 0-0 0 1
4. CS Aerostar Bacău (BC) 2 0 1 1 0-2 -2 1
5. ACS Bucovina Radauti (SV) 1 0 1 0 2-2 0 1
6. SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt 1 0 0 1 0-2 -2 0
Soluţie implementată de Tremend