ETAPE
 
7
8
9
 

Liga 2 - Meciurile Etapei 15

Nov 2, 2019 11:00 SCM Gloria Buzău   -   FC Farul Constanța 1920 Info
Nov 2, 2019 11:00 FC Metaloglobus Bucureşti   -   ACS Campionii Fotbal Club Argeş Info
Nov 2, 2019 11:00 AFC UTA Arad   -   ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu Info
Nov 2, 2019 11:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi   -   Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița Info
Nov 2, 2019 11:00 FC Petrolul Ploieşti   -   ACS ASU Politehnica Timișoara Info
Nov 2, 2019 11:00 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc   -   AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele Info
Nov 2, 2019 11:00 AFC Ripensia Timișoara   -   CS Concordia Chiajna Info
Nov 2, 2019 11:00 CS Sportul Snagov SA   -   Fotbal Club Rapid Info
Nov 2, 2019 11:00 AS FC Universitatea Cluj   -   ASC Daco-Getica Bucureşti Info
Nov 2, 2019 11:00 CS Mioveni   -   CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 13

Clasament Etapa 13

Clasament Etapa 15

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CS Mioveni 13 7 6 0 23-8 15 27
2. AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 13 8 2 3 25-11 14 26
3. AFC UTA Arad 10 7 2 1 28-6 22 23
4. FC Metaloglobus Bucureşti 13 6 4 3 18-12 6 22
5. ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 13 6 3 4 18-15 3 21
6. FC Petrolul Ploieşti 12 6 3 3 14-11 3 21
7. SCM Gloria Buzău 12 6 2 4 20-11 9 20
8. Fotbal Club Rapid 11 6 2 3 14-10 4 20
9. FC Farul Constanța 1920 12 5 3 4 11-10 1 18
10. ACS Campionii Fotbal Club Argeş 11 5 1 5 14-15 -1 16
11. AFC Ripensia Timișoara 13 4 4 5 19-21 -2 16
12. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 12 4 4 4 12-15 -3 16
13. CS Concordia Chiajna 12 4 4 4 10-15 -5 16
14. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 12 4 3 5 16-18 -2 15
15. Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 12 4 3 5 14-18 -4 15
16. ACS ASU Politehnica Timișoara 12 3 4 5 11-8 3 13
17. AS FC Universitatea Cluj 12 3 4 5 17-15 2 13
18. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 13 1 4 8 9-25 -16 7
19. ASC Daco-Getica Bucureşti 13 2 0 11 8-33 -25 6
20. CS Sportul Snagov SA 13 1 2 10 8-32 -24 5
Soluţie implementată de Tremend