ETAPE
 
5
6
7
8
9
 

Liga 2 - Meciurile Etapei 13

Oct 19, 2019 11:00 SCM Gloria Buzău   -   ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu Info
Oct 19, 2019 11:00 FC Metaloglobus Bucureşti   -   Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița Info
Oct 19, 2019 11:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi   -   AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele Info
Oct 19, 2019 11:00 CS Sportul Snagov SA   -   CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Oct 19, 2019 11:30 FC Petrolul Ploieşti   -   CS Concordia Chiajna Info
Oct 19, 2019 16:00 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc   -   Fotbal Club Rapid Info
Oct 20, 2019 11:00 AFC Ripensia Timișoara   -   ASC Daco-Getica Bucureşti Info
Oct 20, 2019 11:00 AFC UTA Arad   -   ACS ASU Politehnica Timișoara Info
Oct 20, 2019 11:30 AS FC Universitatea Cluj   -   CS Mioveni Info
Oct 21, 2019 18:00 ACS Campionii Fotbal Club Argeş   -   FC Farul Constanța 1920 Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 12

Clasament Etapa 12

Clasament Etapa 13

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 12 8 2 2 23-8 15 26
2. CS Mioveni 12 7 5 0 21-6 15 26
3. AFC UTA Arad 9 6 2 1 27-6 21 20
4. Fotbal Club Rapid 10 6 2 2 14-9 5 20
5. ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 12 6 2 4 18-15 3 20
6. SCM Gloria Buzău 11 6 1 4 20-11 9 19
7. FC Metaloglobus Bucureşti 12 5 4 3 17-12 5 19
8. FC Farul Constanța 1920 12 5 3 4 11-10 1 18
9. FC Petrolul Ploieşti 11 5 3 3 11-11 0 18
10. ACS Campionii Fotbal Club Argeş 11 5 1 5 14-15 -1 16
11. CS Concordia Chiajna 11 4 4 3 10-12 -2 16
12. Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 11 4 3 4 14-17 -3 15
13. ACS ASU Politehnica Timișoara 11 3 4 4 11-7 4 13
14. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 11 3 4 4 11-15 -4 13
15. AFC Ripensia Timișoara 12 3 4 5 12-19 -7 13
16. AS FC Universitatea Cluj 11 3 3 5 15-13 2 12
17. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 11 3 3 5 13-16 -3 12
18. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 12 1 4 7 7-22 -15 7
19. ASC Daco-Getica Bucureşti 12 2 0 10 6-26 -20 6
20. CS Sportul Snagov SA 12 0 2 10 5-30 -25 2
Soluţie implementată de Tremend